Dostawa

Strona główna  /  Dostawa

Terminy dostawy

Zamówienie można składać najpóźniej do godziny 9 rano na dzień przed datą oczekwianej dostawy na terenie Krakowa. Tak więc jeżeli np. chcemy otrzymać zamówienie w piątek, to musimy je złożyć w środę wieczorem lub w czwartek przed godziną 9 rano.

W przypadku dostawy na terenie Krakowa, należy dokonać wyboru dnia oraz przedziału godzinowego w jakim dokonana zostanie dostawa. W przypadku wysyłki kurierem, w polu "Termin dostawy" znaczenie ma jedynie wybór odpowiedniego dnia. Przesyłka zostanie w wybranym tam dniu nadana, a przewidywany czas doręczenia to kolejny dzień roboczy. W przypadku zamawiania kurierem świeżych warzyw i owoców, zachęcamy do wybierania wysyłki na inny dzień niż piątek. Dzięki temu warzywa dotrą już następnego dnia i zachowają świeżość.

Najbliższe dostępne terminy dostawy to:

Terminy dostawy 17:00 - 19:00 19:00 - 21:00 Zamówienie złóż przed
Dostawy zawieszone do odwołania! Jeśli chcesz być poinformowany o wznowieniu dostaw, zapisz się na nasz Newsletter.

Obszar i koszt dostawy

Obecnie dostarczamy warzywa i owoce na terenie całego Krakowa. Poniżej przedstawiamy Państwu mapę obszarów dostawy wraz z tabelką przedstawiającą koszty dostawy (lub ich brak) w zależności od zamieszkiwanego obszaru oraz od wartości zamówienia. Istnieje także możliwość wysyłki zamówienia kurierem, do dowolnie wybranego miejsca w Polsce. Koszt dostawy kurierem to 30 zł.

Kliknij na obrazek aby powiększyć mapkę.

obszar dostawy
Wartość zamówienia Obszar A Obszar B Cała Polska
ponad 15 zł Gratis! 5 zł 25 zł
ponad 80 zł Gratis!

Uwaga, dostawy zostały zawieszone do odwołania! Prosimy o nie składanie nowych zamówień.