LEE JODEE SPODNIE JEANSOWE DAMSKIE RURKI W L Więcej niż aukcje 7586247687

  • Kod produktu: 7586247687
  • 975 Sztuk w magazynie
kolor.:

372.57zł  251.57zł
Oszczędzasz: 32%

Dodaj do koszyka:
   Rated 4.8   reviews [139]

LEE JODEE BROOKLYN RETRO L529KJMP

  • Kod towaru: L529KJMP
  • Kod EAN: 5400552354494
  • Modele spodni : Lee Jodee
  • Fason: Skinny
  • Skład materiału: 48% lyocell, 45% bawełna, 5% elastomultiester, 2% elastan
  • Cechy: Jeans, Wytarcia
  • Kolor: Niebieski
  • Krój spodni: Dopasowane
  • Wysokość stanu: Średni
  • Nogawki: Zwężane
  • Długość: Długie
  • Zapięcie: Zamek
  • Stan: Nowe (wraz z kompletem metek)

Rozmiar W32 L31

  • Pas: 78
  • Biodra: 84
  • Stan przód: 24
  • Stan tył: 36,5
  • Dł. zewn. nogawki: 96
  • Dł. wewn. nogawki: 73,5
  • Szer. w udzie: 24,5
  • Szer. w kolanie: 17
  • Szerokość na dole: 12,5

Damskie spodnie jeansowe w stonowanym niebieskim odcieniu z jaśniejszymi wytarciami. Mocno dopasowany krój podkreślający sylwetkę, średni stan. Delikatne przetarcia na nogawkach oraz na kieszonkach. Na tylnej kieszonce naszywka z logo producenta.

obsługa klienta

poszukiwania

martw się darmowe zakupy

Koszty wysyłki

Bezpieczeństwo transakcji

button-top.png