Levis sliver skinny VINTAGE RURKI W Więcej niż aukcje 6761855692

  • Kod produktu: 6761855692
  • 871 Sztuk w magazynie
kolor.:

251.99zł  139.52zł
Oszczędzasz: 45%

Dodaj do koszyka:
   Rated 4.93   reviews [230]

Jeansy firmy Levi's, model sliver skinny 32770 - 0019, z kolekcji made&crafted high rise, skinny .Spodnie z wysokim stanem, zapinane na zamek i metalowy, sygnowany guzik. Kieszenie nitowane sygnowanymi nitami. Nogawki wąskie, rurki. Świetnie wytarty jasnoniebieski jeans (wash 0019) stylu vintage, z celowymi fabrycznie przetarciami i dziurami, dość mocno rozciągliwy, z dodatkiem streczu. Stebnowane niebieską i białą nicą. Z tyłu, przy kieszeni charakterystyczna mała, niebieska wszywka z logo. Z tyłu, na pasku skórzana naszywka z tłoczonym logo.

obsługa klienta

poszukiwania

martw się darmowe zakupy

Koszty wysyłki

Bezpieczeństwo transakcji

button-top.png