O nas

Strona główna  /  O nas

winogrona-w-rekachJesteśmy grupą ludzi, którzy próbują ułatwić wszystkim dostęp do świeżych, zdrowych i smacznych lokalnych warzyw oraz owoców. Warzywa w Słonecznej Paczce pochodzą z upraw nie używających chemicznych środków ochrony roślin oraz sztucznych nawozów. Wszystkie Warzywa i Owoce oznaczone jako Ekologiczne / Bio posiadają certyfikat ekologiczny zgodny z wymogami Unii Europejskiej. Pozostałe warzywa i owoce pochodzą z zaufanych gospodarstw, które również nie używają nawozów sztucznych ani pestycydów, jednak nie posiadają one na to certyfikatu. Warzywa te odznaczają się niższą ceną, wynikającą z braku biurokracji związanej z certyfikatem, jednocześnie nie ustępując jakością produktom certyfikowanym.

Gwarancja Satysfakcji

Jak zapewne wiecie, staramy się, by w naszej ofercie znajdowały się tylko najlepsze produkty. Aby Was w tym upewnić, wprowadziliśmy w Słonecznej Paczce Gwarancję Satysfakcji. Zasady są proste – 100% satysfakcji albo zwrot pieniędzy. Jeżeli którykolwiek z zamówionych produktów nie spełniłby Waszych oczekiwań – wystarczy do nas zadzwonić i tego samego dnia przyjedziemy zwrócić Wam gotówkę lub przelejemy z powrotem odpowiednią kwotę. Jeżeli chcielibyście oddać wszystkie produkty, zwrócimy Wam także ew. koszt dostawy. Teraz nie masz już nic do stracenia, a zyskać możesz najlepsze w Krakowie owoce i warzywa! A wszystko to bez stania w korkach, ani poruszania się komunikacją miejską, bowiem dostarczamy je prosto do Twojego domu.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami w naszej ofercie i dowiadywać się o bieżących promocjach, zapraszamy do zapisania się na nasz Newsletter oraz do polubienia naszej strony na facebook’u:

Uwaga, dostawy zostały zawieszone do odwołania! Prosimy o nie składanie nowych zamówień.